Kategoriler

Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni

 Akbak Yedek Parça A.Ş başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, temel hak ve özgürlüklerin korunması amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren ‘’6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’’ (KVKK) uyarınca kişisel verileriniz hakkında bilgilendirmede bulunmaktadır. Kişisel verileriniz aşağıda belirtilen şartlar çerçevesinde ilgili kanunda öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar işlenmekte ve korunması için gerekli tüm idari ve teknik tedbirler şirketimizde alınmaktadır.

İsminiz, kimlik bilgileriniz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verileriniz istenmekte ve kanuni şartlara uygunluğunun kontrolü sağlandıktan sonra, birimlerimize göre değişen işlemlerin sürdürülebilirliği için, işleme geçirilmektedir. Akbak Yedek Parça A.Ş. tarafından yasal yükümlülüklerin ve doğal müşteri hizmetleri süreçlerinin yerine getirilmesi amacıyla işlenen kişisel verilerinizin, bayisi bulunduğumuz markalar, birlikte hizmet verdiğimiz veya Akbak bünyesinde bulunan kuruluşlar dışındaki üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını, kiralanmayacağını veya hiçbir şekilde kullandırılmayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederiz. Şirketimizde güvenlik amacıyla ve doğabilecek olumsuz risklere karşı kamera kaydının alındığı bilgisi iş bu metinde verilmektedir.

Verilmiş olan iletişim bilgilerinize; siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek,  güncel kampanyalarımız hakkında bilgilendirmelerde bulunmak adına AKBAK ve adına faaliyet gösteren alt birimler tarafından dönüşler sağlanacak, aksi bir talebiniz olana kadar sizlerle iletişime geçilecektir.

Yukarıda okuyup, yazılı metnin / metinlerin içeriğini tam ve eksiksiz olarak anladım.


İşbu metni kendi irademle / serbest rızamla içeriğinin bilincinde olarak tanzim ve imza ettiğimi kabul beyan ve taahhüt ederim.WhatsApp Web